Rozhovor s Michalem Pavlíčkem

Rozhovor s Michalem Pavlíčkem

YouTube kanál Kytary.cz nabízí mnoho zajímavých videí, která zahrnují i vlastní pořady, rozhovory atp. Právě v této kategorii je posledním přírůstkem velmi zajímavý a pohodový rozhovor s Michalem Pavlíčkem.

Rozhovor probíhá v domácím studiu, což jak říká sám Michal Pavlíček, je velká výhoda znamenající svobodu co se týče času a prostoru. Je jasné, že na každý si může takové studio doma dovolit. Nicméně nejste pak tlačeni zakoupeným časem v pronajatých prostorách. Navíc si vše uzpůsobíte svým potřebám, takže máte pracovní prostor šitý na míru, aby se vám v něm dobře pracovalo. Samozřejmě je to i dobrá „trucovna“ resp. vlastní království v domácnosti, kde můžete trávit volný čas.

Pokud se chcete dozvědět něco zajímavého o kytarách, aparaturách, efektech a obecně o muzice, určitě doporučujeme právě rozhovor s Michalem Pavlíčkem. Poznejte, jaké nástroje využívá ve svém studiu a proč.

Studio „Na Kloboučku“

Máte-li rádi kytaru, dobrou hudbu, příjemné povídání… pak si udělejte čas a poslechněte si celý rozhovor s Michalem Pavlíčkem, který se natáčel v jeho soukromém studiu „Na Kloboučku“.

Komentáře nejsou povoleny.