Seminář a koncert kytaristky Hedviky Švendové

Hedvika Švendová

Čtvrtek 1. listopadu 2018. Toto datum si můžete poznamenat do svého diáře. Proč? Protože právě v tento den se koná zajímavý seminář a následně i koncert mladé kytaristky Hedviky Švendové.

Dovolte nám vás touto cestou pozvat na tuto kytarovou akci Hedviky Švendové – bývalé studentky Konzervatoře v Pardubicích (prof. Petr Saidl), která v současné době studuje na vysoké hudební škole v Paříži.

Seminář bude probíhat formou veřejné výuky žáků ZUŠ (přibližně 4 až 5 žáků ve věku od 11 do 15 let hrajících skladby rozdílných slohových období). Vše se uskuteční v prostředí ZUŠ Střezina Hradec Králové, v již zmíněné datum 1.11.2018 od 9:00 do 12:00 hod.

Cena semináře je 350 Kč, pro žáky ZUŠ 100 Kč.

V ten samý den se pak večer uskuteční i koncert, který začne v 18:00 v divadle Jesličky rovněž v Hradci Králové. Navštívit jej může kdokoliv, jedná se o samostatnou akci, nikoli součást dopoledního semináře. Vstupné na koncert činí 150,- Kč.

Jazzový festival Svatý Mořic

Čím vás nalákat? Asi nejlépe ukázkou. K tomu nám poslouží YouTube kanál Hedviky Švendové, ve kterém naleznete spoustu vystoupení a koncertů. Například níže uvedené z jazzového festivalu ve švýcarském Svatém Mořici.

Komentáře nejsou povoleny.