Silent kytara Yamaha SLG 110 S

Silent quitars neboli tiché kytary tvoří dnes již nedílnou nabídku kytar většiny internetových i kamenných obchodů. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli zařadit do našeho „seriálu“ článek popisující vybraný model silent kytary z nabídky internetového obchodu společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje.

Kytara, kterou vám dnes představíme nese název Silent kytara Yamaha SLG 110 S. Jedná se o model, který je určený pro kovové struny. Yamaha SLG 110 S je ideálním hudebním nástroje pro hráče na akustické kytary. Ptáte se proč? V několika základních parametrech (např. tvar krku, menzura – vzdálenost mezi nultým pražcem a vložkou kobylky – 634mm atd.) je totiž stejná jako většina akustických kytar.

Jaké výhody přináší Silent kytary?

Silent kytary Yamaha si můžete vzít kamkoliv chcete. Stačí jen mít chuť si zahrát a nezapomenout si silent kytaru přibalit s sebou na cesty. Pro kytaristy jsou důležité dvě přednosti a to vynikající hratelnost a praktičnost. Tyto přednosti jsou mimo jiné dány designem s výřezem a zejména pak bezchybným procesem výroby. Oblíbenost silent kytar neustále roste. Pokud bychom se podívali na kytaristy, kteří tento typ hudebních nástrojů používají, pak to jsou např. Jimmy Page, Brian May, John Lennon, Paul Simon, Joe Bonamassa a mnozí další.

Široké možnosti využití

Hudební nástroje typu Silent jsou ideální volbou pro všechny muzikanty, kteří hledají něco nového. Využít je můžete doma, na cestách, se sluchátky nebo se zapojením do zesilovače či přímo do nahrávacího zařízení.

Parametry modelu Yamaha SLG 110 S

  • Menzura: 633,6 mm
  • Tělo: Javor
  • Krk: Mahagon
  • Hmatník: Palisandr
  • Kobylka: Palisandr
  • Ovládací prvky: Master Volume (hlasitost)
  • Další ovladače: Basy, výšky, Efekty
  • Barevné provedení: Černá, sunburst, natural

Silent kytaru SLG 110 S máte možnost objednávat buď v internetovém obchodě Cmias.cz (cena 14.590,- Kč s DPH – říjen 2012), nebo v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové – naladěno pro Vás!

Komentáře nejsou povoleny.