Skládací cestovní kytara Voyage-Air

V obchodním domě CMI plaza došlo k naskladnění nových akustických kytar Voyage Air Guitar. Konkrétně se jedná o modely skládacích cestovních kytar, které oceníte při častém cestování.Nejprve si položte sami sobě otázku, kde všude jste byli letos o prázdninách se svým hudebním nástrojem a jak často jste řešili problém, kam nacpat vaši kytaru, aby tolik nepřekážela? V tu chvíli byste jistě ocenili model skládací kytary. Možná to zní divně a leckoho to překvapí, ale takové kytary opravdu existují.

Máte-li cestu do Hradce Králové, pak se zastavte v obchodním domě CMI plaza a prohlédněte si osobně cestovní skládací akustické kytary značky Voyage Air. Jistě vás zaujmou svým provedením i kvalitou zvuku.

Skládací kytaru stačí pouze složit a můžete ihned hrát. Díky jednoduchému, ale důmyslnému skládacímu systému je vše velice snadné a rychlé… Příkladem je Akustická skládací cestovní kytara VAOM 02 Voyage-Air Guitar.

Součástí balení, tak jak je nabízeno v internetovém obchodě Cmias.cz, je lehké ale zároveň pevné a odolné pouzdro (polstrované). Stejně lehce, jako lze kytaru složit a hrát, funguje i „rozložení“ kytary s možností uloží do kytarového pouzdra.

Cena této akustické skládací cestovní kytary činí 14.490,- Kč s DPH (údaj platný k září 2012).

Komentáře nejsou povoleny.