Skytarou.cz

Pokud je vaším hudebním nástrojem číslo jedna kytara, pak byste si neměli nechat uniknout návštěvu portálu Skytarou.cz, kde zejména začínající kytarista získá potřebné informace o tomto hudebním nástroji. Kromě základních informací zde naleznete i rady, návody, nápady či inspirace pro vaši hru na kytaru.

Portál využijete i v případě, že uvažujete o prodeji své kytary. Je zde k tomu určená sekce Inzerce, jejíž využití je zcela zdarma. Je jen na vás, zda zde budete nabízet k prodeji hudební nástroj, nebo zde tuto sekci využijete pro hledání nového člena vaší kapely atp.

Zajímavé informace naleznete i v části Články a recenze, kde jsou pro vás připraveny užitečné informace o vybraných kytarách, skupinách, pomocných nástrojích atd.

Součástí portálu je i sekce Zpěvník písní, ve kterém naleznete více než 25tis. textů, což už je dostatečné množství pro inspiraci, nemyslíte? Najděte si text a akordy vaší oblíbené písně.

V dalších sekcích se např. dozvíte jaké kytary se vyrábí, jak je to s laděním, jaký vliv na vlastnosti kytar má použitý materiál a mnohé další užitečné informace.

Rady jak pečovat o kytaru

Pokud máte s vaší kytarou nějaký problém, doporučujeme shlédnout sekci Péče o nástroj – údržba, kde jsou prezentovány nejčastější komplikace s návrhem řešení. Péče o hudební nástroje je důležitá obecně a nejinak tomu je i u kytar. I zde je důležité se ke kytaře chovat obezřetně a pečovat o ni, aby vám sloužila co nejdéle to bude možné, aniž by to mělo vliv na kvalitu zvuku.

Do budoucna plánuje portál i diskusní fórum a chat. Držme jim palce!

Komentáře nejsou povoleny.