Soutěž o kytarové ceny

Všechny naše návštěvníky bychom rádi touto cestou upozornili na předvánoční soutěž, kterou pořádá webový portál NaNastroj.cz. Soutěž probíhá od 1. prosince do 15. prosince 2013. Veškeré bližší informace k soutěži získáte zde. Partnerem soutěže je Toramusic.cz – prodejce hudebního vybavení pro začátečníky i pokročilé.

O jaké ceny se soutěží?

Celkem je pro vás připraveno hned šest cen. Tou hlavní je kytara, dále pak tři obaly na kytaru a dvě kytarové ladičky (vše značka MSA).

Jak mohu soutěžit?

Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, aniž by musel být registrovaný na webu NaNastroj.cz Účast v soutěži je jednoduchá. Bude pro vás připravena jednoduchá otázka, která bude zveřejněna 1.12.2013. Bude to tzv. tipovací otázka, kdy budete odhadovat např. počet prodaných lístků na daný koncert atp.

Kdo vyhrává?

O vítězích v soutěži rozhodne přesnost tipu. V případě, že se sejde více stejných tipů, rozhodne o pořadí datum a čas, kdy byla otázka zodpovězena daným uživatelem. Ceny se budou udělovat po skončení soutěže s tím, že o všech cenách rozhodne již výše popsané pořadí. Ceny se nelosují.

Pokud se rozhodnete soutěžit, přejeme vám mnoho úspěchů!

Komentáře nejsou povoleny.