Soutěž o kytaru Fender American Elite Stratocaster

Soutěž o kytaru Fender American Elite Stratocaster

Minulé úterý 7.6.2016 se v prostorách obchodního domu CMI plaza v Hradci Králové konala akce Fender Roadshow 2016. Co bylo jejím obsahem? Mohli jste si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější modely elektrických či akustických kytar a zesilovačů světově známé značky Fender. To vše pod taktovkou kytaristy, songwrittera a producenta Lukáše Chromka. To však není vše. Souběžně s tím odstratovala i soutěž o elektrickou kytaru.

Fender American Elite Stratocaster

Co říci o elektrické kytaře, kterou máte možnost vyhrát? Série elektrických kytar American Elite kombinuje moderní zvuk a inovativní prvky v kombinaci s tradičním stylem. Tyto nástroje jsou designovány pro velice náročné hráče, kteří vyžadují širokou paletu zvuků, precizní zpracování a především perfektní hratelnost.

Podmínky akce

Abyste měli šanci vyhrát zmíněnou kytaru, je třeba splnit tři základní podmínky s tím, že soutěž probíhá v období od 7.6.2016 do 30.6.2016 24:00 🙂

  1. Vyfoťte se s jednou z novinek  značky Fender  – American Elite, Paramount nebo Bassbreaker.
  2. Nahrajte fotografii na svůj facebookový profil a sdílejte ho jako veřejný příspěvek. Na fotografii označte prodejnu, na které jste nákup uskutečnili a novinku, se kterou se fotíte hashtagem  #FenderElite, #FenderParamount nebo #FenderBassbreaker. Soutěžní příspěvek hashtagem #FenderRoadshowCEE
  3. Během doby konání akce nakupte produkty značky Fender v minimální hodnotě 30,- Kč a uschovejte si pokladní doklad z tohoto nákupu.

Pravidla soutěže

Pokud se chcete soutěže zúčastnit a získat tak možnost vyhrát skvělou kytaru Fender American Elite Stratocaster, je třeba se seznámit s pravidly. Ta jsou jasně daná a můžete si je zobrazit kliknutím na níže uvedený obrázek. Zobrazí se vám podmínky soutěže ve formátu pdf a to na portálu Foxhunter.eu.

Pravidla soutěže Fender Roadshow 2016

Komentáře nejsou povoleny.