Stylová sluchátka Marshall Major

Mezi vybavení kytaristů patří bezesporu i sluchátka. I zde je třeba vybírat pečlivě, abyste si pořídili taková, která budou odpovídat vašim potřebám. My vám dnes představíme opravdu stylová sluchátka od firmy Marshall, jedná se o model Marshall Major. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních – bílá a černá. Jaké mají vlastnosti, co od nich očekávat. O tom již více v další části článku.

Tato sluchátka nejsou určena pouze pro kytaristy, takže své uplatnění naleznou i ve spojení s dalšími hudebními nástroji. Jednou z výhod je i jejich snadný transport, který je umožněn díky jednoduché skládací konstrukci (tu oceníte i pro případ uskladnění). Součástí sluchátek je i mikrofon.

Typické a kvalitní materiály

Major jsou krásná tzv. Vintage sluchátká, která navazují na rozsáhlé dědictví značky Marshall. Tato sluchátka jsou vyrobena z kvalitních a pro Marshall tolik typických materiálů. Z designerského pohledu zaujmou jistě originální textury, které byly použity na legendárních zesilovačích Jima Marshalla. Jeho zlatá signatura zdobí vnitřní stranu čelenky sluchátek.

Pokud bychom měli provést shrnutí v jedné větě, pak by znělo asi následovně. Marshall Major jsou velmi solidní, odolná a pohodlná sluchátka která nabízí výborné zvukové vlastnosti.

V otázce kompatibility jsou sluchátka Major kompatibilní s jakýmkoliv hudebním přehrávačem. V balení jsou obsaženy konektory 3,5mm a 6,3mm.

Pohodlí především

Co je důležité pro uživatele, to je pohodlí a samozřejmě kvalita zvuku. Obojí splňují sluchátka Major na jedničku. K dispozici mají extra jemné a pohodlné polštářky. Nejen díky nim se těchto sluchátek nebudete chtít nikdy zbavit.

Komentáře nejsou povoleny.