Sungha Jung – Fingerstyle

Sungha Jung

Kdo je Sungha Jung? Jedná se o mladíka z Jižní Koreje, kterému v letošním roce bude dvacet let (narozen druhého září 1996). Jedná se o kytaristu, který preferuje a prezentuje tzv. Acoustic fingerstyle.

Chceme, aby náš portál byl pestrý a zahrnul pokud možno co nejvíce žánrů, umělců atp., bez rozdílu, zda se jedná o někoho, kdo je celosvětově známý, nebo jen lokálního umělce. Důležité je, že všichni mají rádi hudbu a kytary, což je něco, co by nás zde mělo spojovat.

Budeme proto vždy rádi, za jakékoliv tipy na zajímavá videa či stránky, které souvisí s tématikou našeho portálu Kytary-cz.eu.

Ale ještě zpět k Sungha Jungovi. Jeho počátky, kdy se poprvé setkal s hudbou, souvisely s hrou na piano. To však Sunghu moc neuspokojovalo, zdálo se mu to nudné, a tak přešel ke kytaře, mimo jiné i z důvodu, že se mu líbilo, jak na ni hraje jeho otec.

Možná vás překvapí, že když si na YouTube zadáte „pirates of the caribbean cover sungha jung„, že toto video vidělo bez mála 49 milionů uživatelů (o videu jsme vás již informovali dříve na našem portálu – ale je to již nějaká doba zpět, konkrétně listopad 2014)! V té době mu bylo dvanáct…

Sungha Jung – live koncert (Canon Rock)

Sungha Jung, alespoň pokud víme, u nás žádné vystoupení dosud neměl, takže jedna z mála možností, jak jej vidět v akci je, podívat se na YouTube. Zde je ukázka z jeho tři roky starého vystoupení, kdy mu bylo šestnáct let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.