Tommy Emmanuel v Rudolfinu

Tommy Emmanuel v Rudolfinu

Kdy a kde? Letošní koncert se uskuteční 13.3.2016 v pražském Rudolfinu v rámci již známého festivalu „Kytara napříč žánry“. Na koncertu vystoupí spolu s Tommym i Stanislav Barka. Oba kytaristé se znají již poměrně velmi dlouho, prvně se setkali v roce 2004 a od té doby spolu úzce spolupracují.

Právě díky této spolupráci má možnost české publikum vidět Tommyho prakticky každý rok. Od roku 2004 se uskutečnilo více než deset koncertů tohoto australského kytaristy a to na různých pódiích v České republice.

It´s Never Too Late

Letošní rok bude specifický i v tom, že Tommy pojme tento koncert v rámci svého turné, na kterém představuje svoje nové album „It´s Never Too Late“.

Prodej vstupenek byl již zahájen a je o ně obrovský zájem, takže neprováhejte svoji šanci, abyste nemuseli čekat další rok. Informace o stavu volných vstupenek hledejte u prodejce v síti colosseumticket.cz.

Zdroj úvodní fotografie: oficiální prezentace Tommyho Emmanuela

Na plovárně s Tommy Emmanuelem

Tommy je opravdu světovou špičkou mezi kytaristy a velkou „celebritou“. Nejen kvůli tomu se dostal mimo jiné i do oblíbeného pořadu Marka Ebena Na plovárně. Níže je k dispozici celý rozhovor, který byl umístěn na YouTube jedním z uživatelů.

Komentáře nejsou povoleny.