Tommy Emmanuel v Telči

Hlavní hvězdou festivalu Prázdniny v Telči pro rok 2013 je australský kytarový mistr Tommy Emmanuel. Jedná se o již 31. ročník hudebního festivalu, který si oblíbilo široké publikum i z dalekého okolí. Oblibu Tommyho Emmanuela lze doložit např. tím, že rezervací vstupenek na jeho koncerty je přibližně třikrát více než je tomu v případě ostatních hudebních interpretů.Jak uvedl portál Lidovky.cz, účast australského kytaristy potvrdil pořadatel přehlídky Milan Kolář. Letní hudební festival Prázdniny v Telči začíná 26. července a bude trvat až do 11. srpna. Během sedmnácti festivalových dnů zde vystoupí více než stovka kapel!

Kytarista číslo jedna

Pokud chcete letos vidět Tommyho Emmanuela živě a nechcete cestovat do zahraničí, máte jedinou možnost právě v Telči, kde se festival tradičně uskuteční na nádvoří zámku. Tommy jinak hraje zejména v Americe, Anglii, Itálii a samozřejmě na domácí půdě v Austrálii. Tommy je kytaristou číslo jedna, o čemž svědčí např. i ocenění „Certifikovaný kytarový hráč“.

Prázdniny v Telči to jsou celkem tři festivalové scény, na kterých se kromě stovky hudebníků uskuteční i řada divadelních představení. Zájem o festival je prozatím srovnatelný s minulými ročníky. Předprodej již byl zahájen a vstupenky je možné objednávat např. v Jihlavě, Telči, Dačicích, ale i online pomocí systému Tickets booking.

Chcete-li si prohlédnout, kdo konkrétně vystoupí na festivalu, doporučujeme navštívit oficiální stránky Prazdninyvtelci.cz, kde je „vyvěšen“ program s možností rezervace vstupenek na konkrétní interprety.

Komentáře nejsou povoleny.