Tvůj song vánoční od Pavla Callty

Tvůj song vánoční od Pavla Callty

Přibližně pět týdnů, to je čas, který zbývá do letošních Vánoc. To už je poměrně krátká doba, takže je potřeba se správně naladit na vánoční atmosféru. Není zrovna lehká doba, ale pojďme myslet tou správnou cestou – nechceme říkat pozitivně, protože to nyní vyznívá trošku divně…

K Vánocům patří i písničky. Mezi první umělce, kteří přišli s takto tématicky laděnou novinkou, patří Pavel Callta a jeho píseň „Tvůj song vánoční“.

Je to song na pohodu. Takže si večer udělejte třeba svařáka, zabalte se do deky a můžete si ho v klidu vychutnat. Třeba se stane vaší letošní nejoblíbenější písničkou, kterou si během Vánoc pustíte několikrát.

No a dárky? To už necháme na vás. Asi je i letos mnohem jednodušší je pořešit online. Ale vše má svá pro a proti, narazit na komplikace a stresové situace se dá bohužel v kamenném obchodě i v online eshopu. Tak vám alespoň touto cestou přejeme poklidné adventní období, které tu máme cobydup.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.