Ukulele FZONE v CMI plaza

Ukulele FZONE v CMI plaza

Ukulele jsou nástrojem, který se poměrně často objevuje i jako vánoční dárek. Vzhledem k aktuálnímu předvánočnímu období je tak na místě, když vás informujeme o novinkách v nabídce nástrojů obchodu CMI plaza v Hradci Králové.

Současný sortiment ukulele byl rozšířen o nové modely sopránových, basových a koncertních ukulele značky FZONE. Od stejné značky je možné objednávat i guitalele a to jak skrze internetový obchod Cmias.cz, tak přímo v obchodním domě s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové. Ve druhém případě máte výhodu samozřejmě v tom, že si nástroj osobně prohlédnete, vyzkoušíte, případně se poradíte s prodejními specialisty.

Online nákup je pak pohodlnější s doručením až k vám domů. Je tedy na vás, kterou z cest si vyberete v případě nákupu ukulele nejen jako vánočního dárku, ale jako plnohodnotného nástroje pro začátečníky i pokročilé.

Cenově dostupná kvalitní ukulele značky FZONE jsou nabízena v mnoha barevných variantách, takže si vybere opravdu každý.

Závěrem vybíráme jeden z modelů, který je aktuálně skladem. Je jím model FZone FZU-15. Prohlédněte si překrásné sopránové ukulele, které je vyrobeno ve špičkové kvalitě z exotického dřeva Zebrano s výraznou kresbou. Ukulele je osazeno strunami Aquila. Co víc si přát? Model FZU 15 FZONE je krásně znějící a skvěle vypadající ukulele za super cenu.

Komentáře nejsou povoleny.