Ukulele od firmy Ashton

Znáte písničku od Nohavici o Frantovi Šiškovi, jak chtěl být milionářem? V této písničce nejen o známé televizní soutěži zazní mimo jiné otázka „Co je to ukulele?“. Jelikož se tento portál zaměřuje zejména na kytary, tak již většina z vás jistě zná odpověď. Ano, ukulele je hudební nástroj blízký kytaře.

Ukulele můžeme charakterizovat jako havajský drnkací hudební nástroj, který svým vzhledem připomíná malou kytaru. Ukulele se objevilo na trhu s hudebními nástroji přibližně v 80. letech 19. století. Víte, jak tomuto nástroji říkají v zemi svého původu, tedy na Havaji? Zde je tento hudební nástroj pojmenovaný jako „skákající blecha“.

Kde koupit ukulele?

Jednou z možností je navštívit internetový obchod Hudebni-obchod.cz, kde naleznete ukulele od firmy Ashton. Jistě si z pestré nabídky vyberete. V případě potřeby vám rádi poradí s konkrétním výběrem. Ukulele není jedinou položkou v nabídce tohoto internetového obchodu. Na své si přijdou prakticky všichni milovníci hudby od začínajících hudebníků až po pokročilé hráče.

Ukulele naleznete jako podkategorii sekce Kytary na prodej. V této sekci je možné rovněž objednávat např. klasické kytary, elektrické kytary, basové kytary, akustické kytary (dreadnought, jumbo, westernové kytary…), mandolíny, dobra atd.

Komentáře nejsou povoleny.