Ukulele s překrásnou kresbou

Ukulele sopránové FZone FZU-022S

Novinek není nikdy dost. Blížící se léto přímo volá po novém hudebním nástroji. Ať už to jsou třeba cestovní kytary, nebo ukulele, případně klasické kytary, které si s sebou berete na výlety či pobyt na chalupě s přáteli. Před letní sezonou pro vás připravil eshop Hudebni-obchod.cz novinku právě v kategorii sopránových ukulele.

Tento nástroj zaujme na první pohled. Ptáte se proč? Podívejte se sami na fotografii nástroje. Překrásná kresba na vrchní desce ukulele je nepřehlédnutelná. Model FZone FZU 022S se zkrátka vydařil.

Stále se jedná o nástroj s výborným poměrem ceny a výkonu. Výrobce se samozřejmě nezaměřil pouze na vzhled. Na prvním místě jsou vždy zvukové vlastnosti a tady určitě nebudete ochuzeni. Těšte se na perfektní zvuk.

Skvělá volba pro pokročilé hráče

FZone FZU-022S spadá do kategorie sopránových ukulele. Pro výrobu bylo vybráno jasanové dřevo s již zmíněnou kresbou na desce. Toto ukulele by si do hledáčku měli dát zejména pokročilí hudebníci, kteří ocení nejen jeho skvělý design, ale i zmíněný perfektní zvuk. Své uplatnění nalezne i jako cestovní nástroj během letní dovolené.

Komentáře nejsou povoleny.