Unikátní kytary

Unikátní kytary

Nedávno nás zaujala kytara na míru ve stylu samopalu a tak jsme si řekli, že budeme hledat dále. Možná byste ani nevěřili, jaké modely lidé dokáží vymyslet a vyrobit. Rozhodli jsme se tedy, že zde čas od času umístíme nějaká zajímavá videa, kde jsou tyto netradiční ale zároveň unikátní kytary k vidění.

Lidé jsou zkrátka vynalézaví a v současné době je to i o tom dokázat ohromit. Pokud vymyslíte něco zábavného, jedinečného a máte ten čas a chuť to prezentovat světu, můžete být úspěšní. Portály typu YouTube vám umožní vytvořit si vlastní „internetovou televizi“ lépe řečeno pořad a budete-li mít úspěch, můžete si díky tomuto videoblogu přijít i na slušné peníze. U nás to ještě není v takové míře, ale to se může kdykoliv změnit, tak proč nebýt mezi prvními. Primárně se jedná o zisk z reklamy, ať už té, které se zobrazí u videa, nebo tzv. Product Placement reklamy, kdy je něco „nenápadně“ prezentováno přímo ve videoklipu, ale to jsme tak trochu odbočili od tématu dne…

Bláznivé kytary…

Nyní již slibované video, kde jsou postupně ukázány různé bláznivé a zábavné modely kytar. Která se vám líbí nejvíc, chtěli byste některou z nich mít doma. Uměli byste si představit vystoupení s podobnou kytarou?

Příspěvek byl publikován v rubrice Jiné kytary a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.