Úspěšné české kytary Furch

České kytary Furch

Psal se rok 1981. Právě tehdy se na trhu objevila první kytara pod značkou Furch. Za vším stále původně malá rodinná firma. A je více než pozitivní, že se vypracovala do takových výšin, které ji katapultovaly mezi světové výrobce. Vždyť v současné době dosahuje roční produkce kytar Furch hodnoty více než 6000 modelů, které putují mezi zákazníky na pěti světových kontinentech.

S ohledem na to, jakou produkci tato firma nyní nabízí a že se značka stala celosvětově známou, bylo na čase začít spolupracovat i na kvalitní marketingové propagaci. Své k tomu řekl i generální ředitel společnosti Furch.

„Veškeré aktivity spojené s marketingem i externí komunikací jsme až dosud řešili ve vlastní režii. Trvalý růst společnosti a její expanze na další zahraniční trhy však vyžaduje rozšíření a sjednocení našich komunikačních kanálů směrem k zákazníkům, fanouškům i partnerům značky Furch. Po dlouhém vybírání jsme si pro dlouhodobé partnerství vybrali kreativní agenturu Move up, která přišla s řadou výborných nápadů. Těším se na jejich realizaci“, uvedl Petr Furch.

Díky tomu bude docíleno toho, že se v tuzemsku i v zahraničí ještě více zvýší povědomí o této značce, což je samozřejmě prospěšné nejen pro firmu jako takovou, ale i pro celou naši republiku, že české výrobky dokáží úspěšně bojovat i na zahraničních trzích.

Jak vypadá výroba?

Nakoukněte spolu s námi do výrobního procesu české firmy Furch, která se zabývá výrobou tradičních i basových celodřevěných kytar.

Komentáře nejsou povoleny.