Veselé Vánoce 2018

Veselé Vánoce 2018

Vánoce Vánoce přicházejí, zpomalme přátelé… Nehoňte se ve svém životě jen za prací a kariérou. Být nejlepší mámou nebo tátou je mnohonásobně větší ocenění než skokan roku ve firmě. 

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní. Kdo by se nechtěl vrátit do dětských let, když už se nemůžete dočkat chvíle, kdy zazvoní zvoneček… Čím jste starší, tím déle se necháte naladit na pohodovou vánoční atmosféru a to je určitě chyba, zkuste to změnit a „vypnout“ alespoň o pár dnů dříve, než jste tomu byli zvyklí v předchozích letech. Pojďte se těšit na Vánoce jako by vám bylo znovu 5 let…

Tak tedy šťastné a veselé Vánoce všem, nenechte si pokazit náladu tím, že třeba opět nebudou bílé Vánoce, že vám nedorazil balíček včas… Buďte šťastní za každé chvíle, které prožijete s celou vaší rodinou.

Christmas Lights

Christmas Lights není klasická vánoční píseň, ale její pohodové ladění dokáže navodit příjemnou atmosféru, která s Vánoci bezesporu souvisí. Coldplay má fanoušky po celém světě, věříme, že i vy oceníte toto drobné připomenutí v předvánočním čas.

Komentáře nejsou povoleny.