Volby 2021 – politické debaty

Politické debaty - Pokáč

„Politické debaty, sledujeme já a ty…“ tak to zpívá Pokáč v jedné ze svých posledních rychlovek. A jeho výzva na závěr. Jak jinak než to, abychom všichni šli k volbám. Umíme kritizovat a nadávat, ale když je možnost něco sami rozhodnout, hledáme výmluvy, že to nemá cenu a že to stejně vyhraje ten a ten… Přátelé ne, pojďte volit a i tak můžete nasměřovat naši zem pro lepší budoucnost.

V současné době se už i u nás stala politika hlavně marketingem. Kdo ho ovládá nejlépe, ten vládne a víceméně si může dělat co chce. Je to podobné, jako různé slevové akce ve stylu sleva 90% atd. Pokud reklama dobře vypadá, tak jsou lidé (bohužel) schopni produkt koupit, ikdyž se dá jinde sehnat třeba i levněji.

V politice je to pak o tom, jak se dobrá i špatná rozhodnutí ventilují směrem k veřejnosti. U špatných si dávají hodně dobře záležet a část lidí tomu uvěří. Taková je současná politika. Nejlépe všechno hodit na někoho jiného, zodpovědnost nulová…

Před tím, než se rozhodnete koho volit, tak se nad tím opravdu zamyslete. Nevěřte planým slibům, ono z cizího se nejlépe rozdává a hlavně slibem nezarmoutíš. Za poslední dobu toho bylo naslibováno hodně, stejně tak i různých afér… jenže přijde něco jiného a dál už se o to nikdo nezajímá. Grafy a obrázky vypadají hezky, ale pokud se na věci podíváme z dalších úhlů pohledu, zjistíme, že skutečnost je dost jiná.

Takže ještě jednou, volte s rozumem, ale určitě k volbám doražte!

PS: Opravdu je nyní líp???

Komentáře nejsou povoleny.