Výuka s Miley Cyrus

Výuka s Miley Cyrus

Kdo by to řekl, že zrovna Miley Cyrus může aktuálně sloužit i pro výukové účely, podotýkáme, že v hudbě. No, ono je to tak trochu i tím, že foto i video je z dřívější doby. Ono, co se týče hudebních kvalit, tak tam asi talent je, ale tím, jakou image si Miley zvolila, tak to je často až za hranicemi únosnosti.

Výukové video

Nicméně zpět k tématu dnešního článku. Internet je plný informací a zajímavostí. Takže i my jsme náhodou narazili na video, kde je klip k písni Butterfly Fly Away v podání Miley Cyrus, který autor doplnil o grafické znázornění akordů, takže video může posloužit pro výuku hry na kytaru. Schválně si to zkuste a můžete se i vy naučit tuto skladbu. Kdykoliv si můžete video zastavit, posunout vpřed, vzad… zkrátka tak, jak to bude vyhovovat vám a vašim studijním potřebám.

Butterfly Fly Away – akordy

Na videu je kromě záběru hrající Miley vidět i to, jakým stylem hrát na kytaru, abyste se danou skladbu naučili. Tak vidíte, že i v dnešní době je možné se učit s Miley Cyrus, aniž by to ovlivnilo mravní výchovu vašich dětí či vaši 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.