Workshop Marka Haruštiaka

Společnost CMI Melodia a.s. zve všechny hudebníky (zejména pak kytaristy) na workshop – předváděcí akci a seminář – Marka Haruštiaka. Akce se bude konat ve čtvrtek 7. června 2012 od 17 hodin v obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza v Hradci Králové.

Mnohým z vás jistě není třeba představovat osobu Marka Haruštiaka, ale i přesto zde pár informací uvedeme.

Marek Haruštiak je profesionální hráč na elektrické baskytary Yamaha. Marek se narodil na Slovensku v Žilině. Jeho první aktivní kontakt s hudebními nástroji se datuje do doby, kdy mu bylo cca 15 let. Spolu s kamarády se chystali založit hudební kapelu. V jeho případě padla volba právě na baskytaru a jak se později ukázalo, byla to skvělá trefa, která jej ovlivnila pro nadcházející životní období.

Jeho píle byla ohromná, často se učil až osm hodin denně. Hrál v několika kapelách a vyzkoušel si mnoho hudebních stylů. Právě díky těmto zkušenostem se stal i učitelem hry na basovou kytaru. V současné době mu vychází basový workshop na stránkách časopisu Muzikus, kde rovněž píše i recenze na hudební nástroje – kytary.

Více informací se můžete dozvědět na stránkách Marka Haruštiaka – Harum-bass.com.

Abychom se však vrátili k tématu – basovému workshopu. Všichni jste srdečně zváni, proto si rezervujte čtvrtek 7. června 2012 a přijďte se pobavit do obchodního domu CMI plaza.

Komentáře nejsou povoleny.