Xvive U2 Wireless Guitar System

Xvive U2 Wireless Guitar System

Stejně tak, jak se postupně vyvíjejí nové a nové modely kytar, tak se máme možnost setkávat s dalšími produkty i v oblasti kytarového příslušenství, kde se výrobci snaží co nejvíce zapracovat nové technologie a funkce, které jsou žádané ze strany kytaristů po celém světe. Dnes si představíme bezdrátový kytarový systém Xvive U2 Wireless.

Moderní systém pro přenos signálu

O čem je tedy řeč? Xvive U2 je bezdrátový kytarový systém typu plug and play, který slouží pro přenos signálu. Dopřejte si volnost při pohybu na pódiu, to vše bez nutnosti použití kabelů. Se systémem Xvive máte k dispozici prostor až 30cm, kam je zajištěn dosah signálu.

Xvive U2 využívá přenosové frekvence 2,4 GHz, která je volně využitelná po celém světě. Rozsah přenášené audio frekvence je 20 – 20.000 Hz. K dispozici je možnost volby 4 přednastavených kanálů. Indikátor zobrazuje stav nabití baterie. Balení obsahuje vysílač, přijímač včetně dvojitého napájecího kabelu s USB konektorem.

Pro jaké nástroje jej můžete využít? Výrobce si dal opravdu záležet, takže systém Xvive U2 Wireless je vhodný k použití se všem strunnými nástroji disponujícími pasivním snímačem.

Recenze bezdrátového systému

Asi by bylo zbytečné vše popisovat slovy, když můžeme využít videorecenzí, kterých je v tomto případě na portálu YouTube celá řada. Během několika málo minut tak můžete shlédnout využité bezdrátového systému Xvive U2 v praxi.

Komentáře nejsou povoleny.