Yamaha APX T2

Často cestujete a chcete mít svoji kytaru neustále u sebe? Jaká je tedy ideální kytara na cesty? Možným kandidátem je například model od Yamahy. Je jím APX T2, která spadá do řady malých elektroakustických kytar (o velikosti 3/4). Pokud chcete vidět tuto kytaru na vlastní oči, pak vám můžeme doporučit návštěvu obchodního domu CMI plaza v Hradci Králové, kde je aktuálně skaldem a tudíž je možné si ji i vyzkoušet.

Abyste věděli, o čemž je konkrétně řeč, přinášíme vám několik základních informací, které jsme získali od prodejce firmy CMI Melodia a.s. – Yamaha specialisty.

APX T2 od Yamaha je elektro-akustickou cestovní kytarou. Vrchní deska kytary je vyrobena ze smrku. Pro zadní desku a luby bylo jako materiál vybráno exotické meranti. Hmatník a kobylka jsou v provedení palisandr.

Mezi další zajímavosti paří např.:

  • Tělo: 65-75mm
  • Mensura: 580mm
  • Šířka nultého pražce: 43mm
  • Elektronika: System68 ART pickup s předzesilovačem a ladičkou

CMI Melodia a.s. nabízí tuto kytaru včetně kytarového povlaku, který je v ceně. Aktuální cena kytary v internetovém obchodě Cmias.cz (září 2013) činí 4.990,- Kč s DPH.

Výhodou nákupu u společnosti CMI Melodia a.s. není jen to, že je možné si kytaru osobně vyzkoušet, ale i doprava zdarma (v případě objednání přes internetový obchod), nebo možnost nákupu na splátky.

Komentáře nejsou povoleny.