Yamaha FSX 800C

Yamaha FSX 800C

Zalíbila se vám elektroakustická kytara Yamaha FSX 800C? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Nejen, že jsme pro vás objevili zajímavé video, kde uvidíte kytaru v akci, ale zároveň víme, kdy si můžete kytaru objednat a to nejen v barevném provedení, které uvidíte na videu.

Kdo je Dave Goodman?

Dave je univerzální hudebník, který se asi nejvíce zapsal do paměti svým úspěchem v německé televizní show Supertalent. Tento kanadský virtuózní kytarista a zpěvák vystupuje po celé Evropě a v minulosti jej mohli vidět na živo i fanoušci v České republice. A právě tento kytarista natočil pro Yamahu speciální video, ve kterém představuje krásný zvuk elektroakustické kytary FSX 800C, kterou si můžete objednat například v eshopu Hudebni-obchod.cz.

Akustická kytara od Yamahy

Co říci o této kytaře? Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří si chtějí ochutnat možnosti elektroakustické hudby. Špičkové provedení, masivní smrková horní deska, malé tělo…

Malé a tenčí tělo kytary FSX 800C není skvělé pouze pro dámy či mladé kytaristy, ale i pro pokročilé a vynikající hráče, kteří rádi používají tzv. vybrnkávání.

Dále uvádíme některé základní údaje dané výrobcem, firmou Yamaha (pro více informací doporučujeme obrátit se na vašeho prodejce kytar a hudebních nástrojů):

  • Mensura: 634mm (25”)
  • Délka těla: 497mm (19 9/16″)
  • Celková délka: 1021mm (40 3/16″)
  • Šířka těla: 380mm (14 15/16″)
  • Hloubka těla: 90-110mm (3 9/16”- 4 5/16”)
  • Šířka nultého pražce: 43mm (1 11/16”)
  • Rozestup strun*: 10.0mm

Rozhovor s Davem Goodmanem

Dave se mimo jiné zúčatnil akce Yamaha Guitar Day v roce 2015, která se konala v Hradci Králové v prostorách prodejny CMI plaza. A právě z této unikátní kytarové show pochází i rozhovor, který zajistili členové týmu CMI Melodia a.s.

Komentáře nejsou povoleny.