Yamaha Guitars Day v Hradci Králové

Yamaha Guitars Day

Nenechte si ujít skvělou kytarovou show, která se uskuteční na konci října v Hradci Králové. Napište si do svých kalendářů datum 31.10.2015 a vyražte na YAMAHA GUITARS DAY do obchodního domu CMI plaza. Připraven je bohatý program, který mimo jiné zahrnuje i vystoupení několika kytaristů, kteří plně důvěřují kytarám značky Yamaha.

Celá akce startuje od devíti hodin dopoledne a plánovaný konec je v pět hodin odpoledne. Důležitá informace! Vstupné je ZDARMA!!! Takže pokud se zajímáte o kytary, máte čas, pak tuto akci neprošvihněte.

Na co se těšit?

Po celý den budou probíhat předváděcí akce, workshopy a v neposlední řadě i koncerty. Program je tedy bohatý a jistě zaujme každého návštěvníka.

Souběžně s tím si budete moci prohlédnout rozšířenou nabídku akustických a elektrických kytar Yamaha včetně několika horkých novinek. V rámci Yamaha Guitars Day je nabízena i sleva 10% na nákup vybraných hudebních nástrojů v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Stejně tak je pro vás připraven servis kytar Yamaha a opět bezplatně!

Kdo vystoupí?

Kteří umělci vystoupí na kytarové show? Na Yamaha Guitars Day se představí Dave Goodman, Tomislav Zvardon, Roman Horký a Victor Smolski.

Interpreti

Zdroj informací: Cmias.cz

Komentáře nejsou povoleny.