Yamaha SLG 200S CRB

Yamaha SLG 200S CRB

SLG 200S CRB je jednou z nejnovějších kytar od Yamahy v kategorii tzv. tichých (silent) kytar. Pojďme si o této kytaře říci něco bližšího. Zájemce odkážeme na prodejce hudebních nástrojů značky Yamaha, z nichž někteří ji jistě mají vystavenou i na svých prodejnách.

Novinka nabízí nové designové provedení CRB, což znamená Crimson Red Burst. Co v tomto směru zaujme? Mahagonové tělo a krk, kovové struny, SRT Powered System… Kytara je dodávána včetně pouzdra. K zakoupení například v eshopu Hudebni-obchod.cz.

Hrajte kdykoli a kdekoli

Novinka je inspirovaná tradičním designem klasické kytary. Nabízí tak úzký krk, tenké tělo a nízký dohmat, který umožní hráčům používat agresivní styl hry. Zároveň se stane alternativou i pro ty hráče, kteří by si běžně nevybrali klasickou kytaru pro své vystoupení.

Autentický zesílený zvuk je dán díky novému systému SRT Powered. Super kompaktní, skládací konstrukce. Jak novou kytaru ve stručnosti popsat? Unikátní, ohromující vzhled. Ultra tichá hra. Úzké tělo jako u elektrické kytary. Množství funkcí, které hráče zabaví. K vidění (dle aktuálně dostupných informací) v prodejně CMI plaza v Hradci Králové.

Komentáře nejsou povoleny.