Zábavné cvičení na kytaru

Cvičit na kytaru může být těžké, zejména v začátcích. Pokud propadáte beznaději, pak je možná na čase zkusit cvičit zábavnější formou. Myslíte si, že si z vás děláme legraci? To rozhodně ne. Vždyť s dobrou náladou jde všechno lépe, takže proč si neudělat zábavné lekce hry na kytaru. Jednu z možností představuje i Petr Henych ve svém videu.

Nemá cenu zde nějak přepisovat, co je na videu zobrazené a popsané, ale ve stručnosti. Petr doporučuje místo drilu techniky jinou věc. Pusťte si třeba rádio, nebo nejlépe iTunes a zkoušejte si sami hrát v duchu dané skladby tzv. jamovat.

Sami postupem času (samozřejmě nemůžete čekat, že to půjde hned) vycítíte, zda jste se do hudby trefili. Naučené paterny aplikujte i v dalších případech. Uvidíte, že je to dobrá forma výuky a může být opravdu zábavná.

Možností je celá řada, ale to už necháme na samotné video, takže zde jej máte. Je to asi deset minut, takže si na to udělejte čas, abyste vše dobře pochopili a poté si to mohli vyzkoušet sami se svou kytarou.

Petr Henych jamuje 🙂

Komentáře nejsou povoleny.