Zoom MS-100BT Multistomp

V dnešním článku bychom vám chtěli představit novinku mezi kytarovými efekty. Jedná se o ZOOM MS-100 BT MultiStomp. Jak je prezentováno ze strany prodejců – jedná se o malý velký multiefekt, který ocení celá řada kytaristů.

Oficiální „slogan“ mluví o unikátním multiefektu o velikosti standardní efektové krabičky (resp. do standardního stompboxu). V čem je ZOOM MS-100 BT MultiStomp jedinečný?

Zejména je to možnost využití technologie BlueTooth, která umožňuje efektivní a jednoduché propojení kytarového multiefektu s přístroji typu iPhone, iPad či iPod a jejich vzájemnou synchronizaci. Díky tomu je možné rozšířit jeho základní vybavení, které čítá 100 efektů a simulací (přesněji řešeno 92 efektů a 8 simulací aparátů), o další zakoupené v prostředí App Store (výhodou je, že v případě zájmu si můžete každý efekt bezplatně vyzkoušet po dobu 15 minut – nekupujete tak zajíce v pytli).

Charakteristika multiefektu

Z designového hlediska je použit moderní, jednoduchý, ale přitom poutavý design. Podívejme se i na rozložení jednotlivých prvků. Spodní část kytarového efektu obsahuje masivní spínač, který je obklopený navigačními ovladači. V horní části naleznete LCD displej. Uprostřed jsou umístěny tři potenciometry, které slouží pro ovládání parametrů jednotlivých efektů.

Kytarový efekt MS-100 BT byl „osazen“ stereo vstupem i výstupem. Napájení je řešeno buď bateriemi, nebo pomocí 9V adaptéru. Výhodou je i velmi intuitivní ovládání, které bylo převzato z oblíbených multiefektů řady G3.

Pro konkrétní informace doporučujeme kontaktovat vašeho oblíbeného prodejce. Z naší strany doporučujeme společnost CMI Melodia a.s. – specialistu na hudební nástroje.

Komentáře nejsou povoleny.