Elektroakustické kytary Yamaha série L

Elektroakustická kytara Yamaha LL6 BS ARE

Poznejte kouzlo elektroakustických kytar Yamaha ze série L. Tyto kytary nabízí tradiční tvar těla, na který jsme od Yamahy zvyklí, který disponuje vysokou hlasitostí, širokým dynamickým rozsahem a vynikajícím vyvážením zvuku. Nechte se unášet překrásným, transparentním zvukem, kterého bylo dosaženo díky zvolenému designu, na kterém se podíleli umělci z různých koutů světa.

Elektroakustické kytary ze série Yamaha L máte možnost nyní objednávat například v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz, kde je většina těchto kytar skladem s možností osobního odzkoušení (vždy záleží na datu, kdy si čtete tento článek, dle toho se může skladová zásoba a nabídka této řady měnit).

Yamaha LL6 BS ARE

Pro ukázku jsme vybrali jeden z modelů. Zástupcem se alespoň pro tento článek stala elektroakustická kytara Yamaha LL6 BS ARE.

Kytara se pyšní speciálně upravenou masivní smrkovou deskou, díky čemuž je dosaženo výraznějšího a bohatšího zvuku ve středových a vysokých frekvencích (A.R.E.). Nástroj tak budí pocit (resp. zní), jako by byl již několik let hrán. Přednostmi jsou špičkový zvuk a precizní zpracování.

Promo video společnosti Yamaha

Jak vidí tuto sérii samotný výrobce značka Yamaha? Na co klade důraz při propagaci směrem k zákazníkům? Shlédněte toto oficiální promo video.

Příspěvek byl publikován v rubrice Jiné kytary a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.