Fender PM-3 Deluxe Triple 0 VS

Fender PM-3 Deluxe Triple 0 VS

Sérii elektroakustických kytar Fender Paramount jistě moc dobře znáte. My si pro dnešní článek vybrali model Fender PM-3 Deluxe Triple 0 VS. Jedná se o precizně zpracovanou kytaru elegantního designu. Tato celomasivní kytara stejně jako ostatní modely série Paramount odkazuje na legendární kytary z 60. let – zejména tvarem pickguardu, perleťovým vykládáním hmatníku či šachovnicovým lemováním těla a rozety.

Podívejme se detailněji na zpracování kytary. Jak již bylo uvedeno, jedná se o celomasivní kytaru. Přední deska je vyrobena ze smrku Sitka. Pro luby a zadní desku byl zvolen východoindický palisandr. Pro dokonalý vzhled je celé tělo kytary pokryto vysoce lesklým lakem. Uvnitř kytary byste našli žebrování ve tvaru X, přičemž jednotlivá žebra jsou probírána – to z důvodu, aby bylo zajištěno co nejvolnější rezonance nástroje.

Abychom to shrnuli. Elektroakustická kytara Fender Paramount Deluxe Triple-0 je špičková kytara, která je vyrobená z prvotřídních materiálů. Klasický, ale přitom elegantní design může trochu klamat, protože kytara v sobě skrývá nejmodernější technologie.

Pro více informací doporučujeme, abyste se obrátili na svého oblíbeného prodejce kytar.

Promo video série Paramount

Společnost Fender připravila pro své zákazníky a fanoušky speciální promo video, ve kterém si můžete prohlédnout v praxi všechny tři modely elektroakustických kytar dané série. Na videu spolupracovala kytaristka Jen Trani, která postupně zahraje nakytary PM-1 Dreadnought, PM-2 Parlor a PM-3 Triple-0. Zároveň vás seznámí s jejich hlavními přednostmi.

Komentáře nejsou povoleny.