Furch Guitars – přesun firemní prodejny v Brně

Firemní prodejna Furch Guitars

V minulém týdnu jsme vás informovali o českých kytarách značky Furch, která se postupem času prosadila mezi světové výrobce. Konec měsíce ledna přinesl u této společnosti ještě jednu změnu, která se týká nové adresy firemní prodejny v Brně.

K 30. lednu 2017 byla zrušena stávající prodejna, která se nacházela na Zelném trhu. Furch Guitars ve spolupráci s obchodem Kytary.cz přesunula svoji nabídku do prodejny v ulici Lidická 28. Jedná se o prodejnu zmíněného eshopu, kde nyní nově naleznete unikátní expozici více než padesáti exkluzivních „kousků“ kytar značky Furch.

Srovnání s konkurencí

Tento krok je třeba ocenit v tom, že se výrobce nebojí srovnání s modely ostatních značek. Nyní si tak zákazníci mohou v rámci prodejny porovnat kvalitu provedení a zvuku kytar Furch a kytar dalších známých výrobců.

Proč se firma rozhodla k tomuto přesunu? Vyjádření poskytlo samo vedení firmy. „Naši podnikovou prodejnu na Zelném trhu navštívil od jejího otevření v roce 1999 přibližně milion zákazníků. Vzhledem k omezeným prostorám ale již nebylo možné naši prodejnu dále rozšiřovat pro odbavení trvale rostoucího počtu zákazníků, ani technicky zajistit možnost porovnat naše kytary s konkurencí, což považujeme pro zákazníky za klíčové. Spolupráce se společností kytary.cz obě tyto výzvy elegantně vyřešila a my jsme díky tomu našim zákazníkům opět blíže,“ uvedl Petr Furch, generální ředitel společnosti Furch Guitars.

Komentáře nejsou povoleny.