Furch Guitars přichází na trh s vlastními luxusními popruhy

Popruhy Furch

Velké Němčice, 31. října 2018 – Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, přichází na trh s vlastními ručně vyrobenými koženými popruhy, poskytujícími kytaristům vysoké pohodlí a stabilitu nástroje při hře.

Nové kytarové popruhy Furch

Nové kytarové popruhy Furch v sobě snoubí precizní ruční zpracování, vysoce kvalitní materiál i propracovaný design, který kytaristům pomáhá perfektně rozložit váhu nástroje, aniž by je přitom nějak omezoval při hře. Popruhy jsou vyráběny ve dvouvrstvém provedení z prémiové kravské kůže v úpravě nubuk o nadstandardní šířce 6,4 centimetrů. Jejich vnitřní část je vyplněna čtyřmilimetrovou anti-deformativní pěnou, která společně s měkkou kůží zajišťuje kytaristům maximální pohodlí. Délku popruhů lze upravovat v rozmezí od 100 do 120 centimetrů.

Nové kytarové popruhy Furch

Popruhy Furch jsou k dostání v černém a hnědém provedení. Jejich jednoduchý a stylový design podtrhuje vyražené stříbrné či hnědé logo Furch doplněné o stejnobarevné lemování. Popruhy jsou k dostání již nyní u všech autorizovaných prodejců kytar Furch.

Zdroj: Tisková zpráva Furch Guitars

Komentáře nejsou povoleny.