Furch Guitars slaví 40

Suzanne Vega

Furch Guitars v letošním roce slaví 40. narozeniny a v rámci oslav si připravil pro své fanoušky řadu překvapení! Jedním z nich je i instagramová soutěž, jejíž tváří je americká folková zpěvačka Suzanne Vega! Suzanne před čtyřmi dekádami napsala jeden ze svých největších hitů Tom’s Diner, který se zároveň stal ústředním motivem celé této soutěže.

Soutěžící mají za úkol nahrát vlastní neotřelou akustickou verzi této skladby a tu následně publikovat na svém instagramovém profilu. Autoři tří nejoriginálnějších verzí obdrží jednu z akustických kytar Furch! Celkový vítěz navíc získá exkluzivní výlet do centrály Furch Guitars! O vítězích rozhodne porota složená z takových jmen, jako je Suzanne Vega, Gerry Leonard či Kipper.

Soutěž probíhá do 17. května 2021. Více informací včetně podrobných pravidel naleznete na webových stránkách furchguitars.com/cs/jamwithsuzanne.

Cena v soutěži

A co vyhraje vítěz?

Exkluzivní výlet do Furch Guitars + Furch Little Jane

All inclusive výlet do centrály Furch Guitars v České republice zahrnující factory tour a návštěvu showroomu.

Jedinečná cestovní kytara z červeného cedru a afrického mahagonu, kterou lze snadno rozložit a uložit do cestovního obalu velikosti běžného příručního batůžku.

Komentáře nejsou povoleny.