Furch Guitars spouští unikátní konfigurátor kytar

Furch konfigurátor

Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, vytvořila pro všechny kytarové fajnšmekry jedinečný on-line konfigurátor, jehož prostřednictvím si budou moci snadno a z pohodlí domova sestavit kytaru přesně podle svých představ.

Společnost Furch Guitars nabízí od loňského roku novou řadu konfigurovatelných akustických kytar nazvanou Furch Rainbow, v jejímž rámci si zájemci o nový nástroj mohou vybrat až ze 160 odlišných vlastností kytary a ty kombinovat podle svých konkrétních potřeb. Dosud tak činili za pomocí katalogu a ceníku. Od dnešního dne však mají nejnáročnější kytaristé možnost využívat výrazně snazší možnost – nový unikátní on-line konfigurátor, který je jednotlivými kroky sestavení jejich vysněného nástroje přehledně a pohodlně provede a zároveň jim usnadní následující komunikaci s vybraným prodejcem.

K vytvoření vlastní kytary stačí pouhých několik kliknutí myší

Použití konfigurátoru je velmi intuitivní. Uživatel si nejprve vybere orientaci nástroje (pravoruká či levoruká), počet strun a tvar těla. Dále si v šesti krocích postupně zvolí dílčí parametry kytary – technické vlastnosti, materiály, dekorace, vykládání, povrchové úpravy a příslušenství. Soubor vybraných položek se mu poté zobrazí ve finálním přehledu společně s unikátním číselným kódem. Konfiguraci své kytary si uživatel může buď stáhnout a vytisknout nebo ji zaslat vybranému prodejci, který ho kontaktuje a kytaru mu obstará.

Furch: Guitar Configurator

Zájem po tzv. custom modelech rok od roku roste a stejný trend se očekává i v příštích letech. Rozhodli jsme se proto našim zákazníkům, kteří touží po svém vlastním jedinečném nástroji, vyjít vstříc. V loni na jaře jsme přišli na trh s řadou akustických kytar Furch Rainbow, kterou jsme nyní doplnili o nový konfigurátor. Sestavení vlastní kytary tak ještě nikdy nebylo snazší,“ říká Petr Furch, ředitel společnosti Furch Guitars.

Unikátní kódy jednotlivých kytar Rainbow neslouží pouze pro jednorázovou objednávku, ale lze s nimi dále pracovat. Na stránce konfigurátoru lze najít přehled vybraných, již vyrobených kytar Rainbow, včetně jejich fotogalerie. Unikátní kódy těchto kytar je možné využít a na jedno kliknutí zobrazit přehledný výpis jednotlivých položek konfigurace, které uživatel může upravovat a vytvořit tak nový nástroj, aniž by musel znovu projít celým procesem konfigurace.

Konfigurátor je dostupný na webové stránce www.furchguitars.com.

Zdroj: Tisková zpráva Furch Guitars

Komentáře nejsou povoleny.