Furch rozšiřuje kytarovou řadu Blue o modely ze zebrana

Furch Guitars

Velké Němčice, 4. dubna 2019 – Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, rozšiřuje svou modrou řadu celomasivních kytar o dva nové modely z exotického zebrana. Dřevo použité na zadní desku a luby nástrojů dodává novinkám nezaměnitelný přírodní vzhled a krásný plný zvuk s temnějšími tóny.

Nové modely Furch Blue SA a Furch Blue Plus SA jsou vyráběny se speciálně laděnou přední rezonanční deskou z pečlivě vybíraného smrku sitka, jehož světlou barvu vkusně doplňuje krásné a hluboce znějící africké zebrano, použité na zadní desce a lubech. Svůj název si dřevo získalo díky svému charakteristickému zebrování v podobě pravidelných tmavě hnědých až černých pruhů. Kombinace těchto materiálů dodává kytarám nejen nádherný melodický přednes v celém zvukovém spektru s charakteristicky vyváženými zvukomalebnými středy, ale i jemný přírodní vzhled podtržený řadou stylových ozdobných detailů.

Furch Blue SA

Přední desku kytar zdobí lemování a chránítko z umělé želvoviny s transparentním rozšířením směrem k akustickému otvoru. V případě modelu Furch Blue Plus SA je chránítko transparentní, čímž nechává vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Akustický otvor obou nástrojů lemuje dvojitá prstencová rozeta s vykládáním z černého ořechu, hmatník kytary je doplněn o čelní a boční bodové poziční značky z bílé perleti, jež zlepšují orientaci hráče při hře.

Furch Blue Plus SA

Speciální ultratenké lakování těla kytar s otevřenými póry (tzv. Open-Pore Finish) podporuje přirozené zvukové a vizuální charakteristiky použitého dřeva a zároveň poskytuje vynikající úroveň povrchové ochrany. V případě modelu Furch Blue Plus SA je přední rezonanční deska opatřena povrchovou úpravou High-Gloss Finish v podobě supertenké 160µm konzistentní vrstvy UV laku s vysokým leskem, jenž maximalizuje rezonanční vlastnosti nástroje a zároveň mu poskytuje nejvyšší možnou ochranu.

Nové modely Furch Blue SA a Furch Blue Plus SA jsou již k dostání u všech autorizovaných prodejců značky Furch.

Zdroj: Tisková zpráva Furch Guitars

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.