Ibanez AEWC32FM GBL

Elektroakustická kytara Ibanez AEWC32FM GBL

Model elektroakustické kytary AEWC32FM v barevném provedení GBL (Glacier Blue Low Gloss) zaujme již svým zpracováním. Horní deska kytary je vyrobena z plaménkového javoru s velmi výraznou kresbou dřeva. Samozřejmě, že kytaru si nekupujete kvůli jejímu vzhledu, ale zejména zvukovým vlastnostem. O kvalitě kytary není třeba pochybovat, jedná se o precizní zpracování, na které jsme u kytar Ibanez dlouhodobě zvyklí.

Charakteristika kytary Ibanez AEWC32FM GBL

Kytara je určena zejména pro hru s aparaturou. O horní desce jsme se již zmiňovali, pojďme se tedy podívat i na další části prezentovaného modelu. Zadní deska a luby jsou vyrobeny ze Sapele. Mahagonový krk je osazen dvaceti pražci s šířkou nultého pražce 43 mm a palisandrovým hmatníkem. Pod palisandrovou kobylkou je umístěn snímač Fishman Sonicore. Ten doplňuje tovární elektronika Ibanez AEQ210TF s vestavěnou ladičkou.

Jak kytara zní?

Nemáte-li možnost si kytaru vyzkoušet osobně, pak jistě nepohrdnete alespoň praktickou videoukázkou. K dispozici dáváme krátké video, které bylo natočeno na veletrhu hudebních nástrojů NAMM.

Komentáře nejsou povoleny.