Kytarová hlava Mesa Boogie Mini Rectifier 25W/10W

Kytarová hlava Mesa Boogie Mini Rectifier 25W/10W

Mini zesilovače jsou kategorií, která rozhodně má své pevné místo na trhu s kytarovým příslušenstvím. Své o tom ví i firma Mesa Boogie, která je výrobcem modelu Mini Rectifier 25W/10Wkytarové hlavy, kterou si dnes představíme trochu konkrétněji. Jedná se o opravdu zajímavý produkt, který stojí za „pár řádků textu“.

Zmenšenina legendárního Rectifiera

Pokud znáte model Mesa Boogie Rectifiera, pak vám již na první pohled bude jasné, že se v tomto případě jedná o zmenšeninu tohoto dnes již legendárního zesilovače. Do rukou se vám dostane celolampový dvoukanálový kytarový zesilovač, který disponuje čtyřmi zvukovými módy o výkonu až 25W.

Dva kanály

První kanál kytarové hlavy Mesa Boogie Mini Rectifier je určen pro čisté a nakřáplé crunchové zvuky (módy Clean a Pushed). V případě druhého kanálu se pracuje v módech Vintage a Modern. Na tomto kanálu máte možnost si nastavit pořádně zkreslené zvuky od rockových až po metalové.

Kanály mají oddělené všechny korekce – Gain, Trable, Mid, Bass, Presence a Master. Na zadním panelu se nachází výstupy pro reprobedny (4/8Ohmů), vstup a výstup efektové smyčky a její hard bypass vypínač. Na zvuku se podílí lampy 2x EL34 a 5x 12AX7.

To, že se jedná opravdu o mini zesilovač je zřejmé z jeho rozměrů, které jsou 32 x 17,1 x 14,9 cm. Kytarový zesilovač pak váží pouhých 5,44 kg.

Celolampový dvoukanálový kytarový zesilovač

Podívejte se na instruktážní video, ve kterém německý obchod Session.de představuje tento model kytarového zesilovače od Mesa Boogie.

Komentáře nejsou povoleny.