Malá akustika Yamaha JR2

Akustická kytara Yamaha JR2

Malé kytary rozhodně není radno podceňovat. Příkladem je například model Yamaha JR2. Tato malinká akustická kytara nabízí i přes své malé rozměry velký zvuk! Do rukou se vám tak dostane hudební nástroje, který je ideální na cesty. Zkrátka vycestujte kamkoliv chcete a vezměte si sebou tuto kytaru a hrajte na ní kdykoliv se vám zlíbí.

Kytara nejen k táboráku

Yamaha JR2 je opravdu skvělý hudební nástroj. Výrobce vycházel ze série kytar FG, která zahrnovala velmi dlouho prodávané kytary, které si získaly velkou oblibu u kytaristů po celém světě.

Právě kompaktní velikost kytary a věrný akustický tón jsou dva hlavní pilíře, které dělají z nástroje ideální kytaru, kterou si můžete vzít kamkoliv potřebujete resp. kde si budete chtít zahrát na kytaru. Jako příklad se nejvíce hodí samozřejmě hraní u táboráků, na cestách, oslavách, výletech atdp.

Když kytaru uvidíte, pak se vám jistě zalíbí na první pohled. Ptáte se proč? Předně to je mahagonová povrchová úprava zadní desky a lubů a spolu s ní i použitá technologie ultra tenké povrchové úpravy (UTF = Ultra Thin Finish). To vše dohromady dává kytaře krásný vzhled.

Kompaktní cestovní kytara

Yamaha JR2 je sice malá rozměry, ale zároveň velmi užitečná vzhledem k tomu, že si ji můžete vzít kamkoliv jen chcete. Navíc s kvalitními zvukovými vlastnostmi.

Komentáře nejsou povoleny.