Nová kytara do školy?

Zpátky do školy

Pro děti to není zrovna nejlepší zpráva, ale zkrátka čas se nedá zastavit, a tak i letošní velké letní prázdniny se pomalu a jistě chýlí ke svému konci. Před námi je cca posledních 14 dnů a poté již opět usednou do školních lavic. Pro rodiče to je dvojí zpráva…

Jednak nebudou muset „řešit“ program pro děti, což někdy není opravdu nic lehkého, pokud nemáte hlídací babičku s dědou, nebo možnost si vzít vícetýdenní dovolenou.

No a za druhé je třeba připravit děti na nový školní rok, kroužky… Mezi ty se řadí i hudební lekce, ať už doma, nebo pod vedením nějakého učitele v kroužku či hudební škole.

Máte přehled o tom, zda jste na první dny připraveni? Není potřeba zakoupit novou kytaru či kytarové příslušenství, aby odpovídalo tomu, jak dítko vyrostlo během léta, nebo co se bude nově učit?

Ať už je to jakkoli, pokuste se užít si i poslední prázdninové dny a načerpat energii do náročného konce roku a to nejen z důvodu začátku školní docházky, ale i „blížící“ se předvánoční období (najdou se mezi námi tací, kteří již v září řeší první dárky, nebo je mají dokonce připravené…).

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.