Školní rok 2018/2019 končí

Už jen dva dny a většina žáků a studentů obdrží vysvědčení za uplynulý školní rok 2018/2019. Tradičně se samozřejmě řeší role rodičů, kdy je třeba myslet na to, aby přílišný tlak na vysvědčení a porovnávání s ostatními nevedl k nežádoucímu stresu a nebezpečným myšlenkám u dětí…

Jedná se o vysvědčení vašeho dítěte, nikoliv vaše. Vy jistě víte (samozřejmě ne vždy), jestli známky odpovídají tomu, jak se dítě připravuje a chová. Samé jedničky nejsou zárukou úspěchu v životě.

Pokud uznáte za vhodné, že si vaše dcera či syn zaslouží odměnu, pak do toho jděte. Pochvalu si jistě zaslouží. A protože preferujeme hudební svět, tak doporučujeme zvolit něco z hudebních nástrojů, nejlépe kytar samozřejmě 🙂

Dárkem za vysvědčení se nemusí nutně stát kytara za desetitisíce, vybírat můžete výhodné sety pro začínající hráče, u pokročilých se poohlédnout například po nějakém příslušenství ke kytarám. Nabízí se rovněž i poukázky na nákup dle vlastního výběru, poukázky na lekce hry na kytaru, nebo třeba lístky na koncertní vystoupení.

Hudebni-obchod.cz nabízí široký sortiment kytar pro začínající hráče i profesionály. Každý si přijde na své a pokud si nejste jisti nákupem online, můžete se domluvit na návštěvě v prodejně s možností osobního vyzkoušení vybraného nástroje, je-li skladem i na prodejně.

Komentáře nejsou povoleny.