Novinka Epiphone SG Classic Worn P90 WIG

Epiphone SG Classic Worn P90 WIG

Novinka v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Nyní máte možnost si osobně vyzkoušet a prohlédnout nový model elektrické kytary Epiphone SG Classic Worn P90 WIG. Celomahagonová konstrukce ve vintage designu. Láska na první pohled…

Cenově dostupná double cut kytara

Elektrické kytary v double-cut designu typu SG od firmy Epiphone nabízí cenově dostupnější alternativu k originálům s logem Gibson.

Pokud bychom chtěli být konkrétní, tak například řada SG Special P-90 zahrnuje strunné nástroje, které se vrací k původnímu designu „esgéček“ ze začátku 60. let.

Tělo kytary SG Special (P-90) je zhotoveno z mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s „60s SlimTaper“ profilem je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo.

Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky. Dva snímače P-90 v soap bar designu poskytují kytaře široké spektrum tónů – od krystalicky čistých po plný zpěvný rockový crunch.

Stabilní ladění kytary

K úpravám zvuku slouží dva potenciometry hlasitosti, dvě tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Stabilní ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec (Graph Tech NuBone) ve firemních ladících mechanikách s kolíčky z imitace slonoviny a pevné kobylce.

Stylový design kytary Epiphone SG Classic Worn P90 WIG podtrhuje niklový hardware a černý pickguard.

Komentáře nejsou povoleny.