Revstar Yamaha – špičkové elektrické kytary

Revstar Yamaha

Dnes bychom vás rádi informovali o nových modelech oblíbených elektrických kytar Yamaha Revstar, které byly přidány do nabídky eshopu Hudebni-obchod.cz. Celkem se jedná se sedm modelů, přičemž čtyři z nich jsou skladem, což mimo jiné znamená možnost osobního prohlédnutí či vyzkoušení přímo v prodejně.

Produktová řada Yamaha Revstar byla představena na konci roku 2015, takže je možné už s odstupem více než roku ohodnotit působení na trhu. Na základě zpětné vazby zákazníků po celém světě, je možné tuto řadu elektrických kytar hodnotit více než kladně. A je jistě pozitivní, že si tyto kytary můžete objednat a vyzkoušet i v našich končinách.

Cenové hladiny

Podívejme se i na cenovou dostupnost. Aktuálně nejlevnějším modelem je Yamaha Revstar RS320 (k dispozici ve třech barevných provedeních), kterou si můžete zakoupit za částku 10.790,- Kč s DPH (jen upozorňujeme, že vycházíme z nabídky eshopu Hudebni-obchod.cz ze dne 22.2.2017). Takže pokud budete článek číst v jiném období, mohou se lišit jednak ceny a zároveň i jednotlivé modely v nabídce.

Současným TOP modelem této řady je pak elektrická kytara Yamaha Revstar RSP20CR, která se pohybuje těsně nad hranicí 40tisíc korun včetně sazby DPH. Objednávat ji můžete ve dvou barevných variantách.

Popisovat nějak zdlouhavě jak tyto kytary vypadají a hrají by bylo neefektivní. Nejlepší je, když si je prohlédnete naživo. To teprve poznáte onu kvalitu, která je dána nejen precizním zpracováním, ale i unikátními zvukovými vlastnostmi. Ještě aby ne, vždyť konstruktéři z Yamahy si dali velmi záležet na výběru materiálů pro jednotlivé díly elektrických kytar série Revstar.

Komentáře nejsou povoleny.