S tou tichou kytarou…

Tiché kytary Yamaha

Vládní omezení a lockdowny už trvají hooodně moc dlouho. Každého z nás se to dotklo různým způsobem. Ať už máte rádi aktivní pohyb, nebo hudbu, pak to i pro vás znamenalo omezení v podobě nutnosti být „uzavřený“ doma. A to už je pak s cvičením (pro oba případy) složitější.

U hudebních nástrojů však může využívat různých způsobů „tiché“ hry, kdy si nástroj propojíte například se sluchátky a vaši sousedé tak nebudou nuceni tlouct do stropu, neustále zvonit, nebo v nejhorším případě volat policejní hlídku.

Mezi moderní nástroje, které toto podporují patří i tzv. tiché silent kytary, kde se mezi top produkty řadí zejména modely od firmy Yamaha.

Internetové recenze hrají v době lockdownu prim

Na osobní návštěvu hudební prodejny to ještě nějaký ten den či týden nevypadá (v lepším případě), takže pokud se s tímto typem kytar chcete blíže seznámit, je dobré se poohlédnout po YouTube. Sama Yamaha zveřejnila video, kde se můžete podívat, jak tyto kytary zní, vypadají, jak se ovládají…

Silent kytary Yamaha řady SLG můžete vidět a zakoupit například v hudebním eshopu Hudebni-obchod.cz. Po otevření prodejen můžete vyrazit například do CMI plaza v Hradci Králové 😉

Komentáře nejsou povoleny.