Set elektrické kytary Kapok EG-11

Set elektrické kytary Kapok EG-11

Novinka v nabídce internetového obchodu Hudebni-obchod.cz. Kytarový paket pro začínající hráče. Cenově výhodný set elektrické kytary Kapok EG-11. Co je v setu obsaženo a jaká je specifikace nástroje? O tom se dozvíte v další části článku…

Kytarový paket pro začátečníky

Každý jednou začíná. Pokud jste se i vy rozhodli, že se pokusíte naučit hru na elektrickou kytaru, pak vám můžeme doporučit například již zmíněný set od firmy Kapok, který je vhodný právě pro hráče, kteří s kytarou začínají.

Paket Kapok EG-11 nabízí kromě samotné elektrické kytary v balení rovněž 15W kytarové kombo, povlak, kytarový řemen, vestavěnou ladičku, náhradní struny na kytaru, kabel a nechybí ani trsátka.

Ještě k samotné elektrické kytaře. Jedná se o kytaru v provedení double cut se třemi snímači Single Coil. Popisovaný set obsahuje kytaru v černém barevném provedení. Model EG-11 Kapok je vybavený vestavěnou ladičkou v lubu nástroje.

Nyní pár informací ke kombu. Pro shrnutí, kombo disponuje výkonem 15W. Jako další parametry uvedeme reproduktor o velikosti 6,5″, 1 kanál, 3 pásmový ekvalizér, ovladače pro Overdrive efekt (Gain a Level), ovladač celkové hlasitosti a sluchátkový výstup. Rozměry komba jsou 284 x 580 x 180 mm, jeho hmotnost je 5 kg.

Komentáře nejsou povoleny.