Tip na dárek za vysvědčení

Tip na dárek za vysvědčení

V pátek končí další školní rok. Máte již pro svou ratolest dárek za vysvědčení? Nechce se vám utrácet za zbytečnosti, které jen budou ležet ve skříni? Má vaše dcera či syn hudební nadání? Pak se nabízí skvělá šance, jak jim udělat radost – například novou kytarou či jiným hudebním nástrojem.

Myslete na děti

V prvé řadě myslete na to, že špatné vysvědčení se nerovná konci světa. Na známky je třeba pohlížet z mnoha různých pohledů. Ne každý musí mít samé jedničky a pokud některému dítěti zkrátka pár předmětů nejde, není třeba jej za to trestat. Ano, pokud víte, že školu zanedbává, pak je třeba to řešit, ale rozhodně ne nějakými tělesnými tresty či vyhrožováním. Děti jsou to nejdůležitější, co ve svém životě máme a někdy stačí opravdu málo, abyste jim vehnali do hlavy myšlenky, které jim působí bolest a stres.

Hudební dárek

Zpět k pozitivnímu hodnocení. Zkrátka, pokud jste přesvědčeni, že si vaše dítě zaslouží dárek a není zde podmínkou červený diplom, dopřejte mu jej. Jsme hudební portál, takže za nás je tipem na dobrý dárek samozřejmě hudební nástroj, nejlépe kytara či kytarové příslušenství. Pro dítě, které miluje hudbu, je to skvělý dárek a vy budete mít dobrý pocit, že jste nedarovali žádnou zbytečnost.

Vezměte svoji dceru/syna do hudebního obchodu, nebo s nimi projděte nabídku online shopů s hudebními nástroji, ať si sami vyberou, co by se jim líbilo.

Užívejte léta s hudbou

Přejeme všem pohodové letní prázdniny, příjemnou a ničím nerušenou dovolenou a samozřejmě hodně zdraví, aby se vám vyhýbaly jakékoliv karamboly či nemoci.

A nezapomínejte na hudbu, v létě je mnoho příležitostí si ji užívat plnými doušky – festivaly, koncerty, posezení u ohně, tábory atp. Takže kytaru či jakýkoliv jiný hudební nástroj rozhodně nenechávejte doma.

 

Komentáře nejsou povoleny.