Tip na dárek: Kapok KST-39

Kapok KST-39

S blížícími se Vánoci přinášíme další tip na dárek pro nejmenší. Pokud máte doma malého rockera, který se chce vydat cestou slavného kytaristy, možná oceníte náš dnešní tip, který je zaměřen na dětskou elektrickou kytaru Kapok KST-39 resp. model, který je vhodný pro začínající hráče.

Ačkoliv je úvodní fotografie v černém ražení, tak tato kytara je dostupná i v dalších provedeních a to v metalické červené a třítónovém burstu.

V současné době je Kapok KST 39 skladem s možností rychlé expedice varianta černá a metalická červená. Informace jsou čerpány z eshopu Hudebni-obchod.cz k 28.11.2018. V obou případech je kytara k dispozici za skvělých 2.390,- Kč s DPH.

Stručné představení kytary

Elektrická kytara v provedení Double Cut je osazena celkem třemi snímači typu Single Coil. Pr tělo kytary bylo vybráno lipové dřevo. Do kombinace pak šroubovaný javorový krk s javorovým hmatníkem. Mezi další pro zákazníky potřebné parametry patří například mensura 648 mm, pětipolohový přepínač, dvakrát tónová clona či ovladač hlasitosti.

Pro více informací přejděte na stránku eshopu s černým modelem kytary Kapok KST 39.

Komentáře nejsou povoleny.