Tomáš Valášek – Trsátková technika

Tomáš Valášek - Trsátková technika

Tomáš Valášek je známý díky své kytarové škole. Zároveň jde s dobou, takže se zaměřuje i na online výuku, což jistě ocení mnoho začínajících kytaristů, kteří to myslí s hudbou vážně. O projektu Kytara-online.cz jsme vás informovali již před několika lety. Dnes vám chceme doporučit další, aktuálně nejnovější…

Tím je online projekt Trsatkovatechnika.cz. Vstoupit do tohoto projektu je velmi jednoduché a aktuálně je to i zdarma (pokud by se situace změnila, tak se omlouváme, ale v době psaní článku tomu tak bylo). Stačí, když zadáte svůj email a máte možnost vstoupit do programu s výukou trsátkové techniky.

Díky tomuto online kurzu získáte kvalitní základy hry na elektrickou kytaru a budete se moci seznámit s unikátními detaily trsátkové techniky a práce s tónem.

To stojí za to, co myslíte?

Trsátková technika a práce s tónem

Malá ochutnávka je rozhodně na místě. Dle čeho jiného byste se měli rozhodnout, zda tyto lekce využít či nikoliv. Prohlédněte si v klidu dané video, poslechněte si rady a tipy a uvidíte sami, zda to pro vás je či není užitečné a zda byste měli zájem o další podobné lekce.

Komentáře nejsou povoleny.