Hradec Music Show 2017

Hradec Music Show 2017

Hradec Music Show bude příští rok slavit kulaté výročí, ale nepředbíhejme. V letošním roce se bude tento oblíbený netradiční hudební veletrh konat v sobotu 13. května 2017, přičemž i nyní jej budou hostit dvě prodejny v Hradci Králové – CMI plaza a 3D Music.

Z minulých let zůstalo zachováno vstupné zdarma a samozřejmě velké množství dalších výhod, které budete moci během veletrhu využívat v obou prodejnách. Nejen, že si budete moci prohlédnout novinky, které jentak nikde neuvidíte, ale v případě zájmu si budete moci zakoupit nový nástroj (třeba kytaru :)) za výhodnější cenu.

Stejně tak jste si jistě zvykli i na bohatý doprovodný program, i v tomto případě nezůstanete ochuzeni. Kromě workshopů (Roland, Boss, Yamaha…) si budete moci užít i trochu té kultury. V obchodním domě CMI plaza se o to postupně postarají zejména kapely Jazz Police, Band-a-SKA, On Line Session či Susan Albers coby sólový umělec, která vám předvede „kouzla“ se svým digitálním pianem Yamaha.

CMI plaza 2016

A jaký byl minulý ročník? Nejprve z pohledu prodejny CMI plaza, ve které se konalo velké množství zajímavých workshopů a doprovodných koncertů.

3D Music 2016

Jak to viděli v prodejně 3D Music? I zde je k dispozici videoreportáž z předchozího osmého ročního veletrhu Hradec Music Show 2016.

Komentáře nejsou povoleny.