Zvuková karta Steinberg UR12

USB zvuková karta Steinberg UR12

NOVINKA Steinberg UR 12! Seznamte se s novým modelem kompaktní externí USB zvukové karty. Od firmy Steinberg nelze čekat nic jiného, než kvalitní provedení a výborné zvukové vlastnosti. Jedná se o zvukovou kartu s iPad konektivitou a špičkovým D-PRE mikrofonním předzesilovačem společnosti Yamaha.

Rozhraní

Rozhraní zvukové karty UR 12 je vybaveno skvělou 192 kHz zvukovou kvalitou a podporou Class Compliant (zajišťující propojení s iPadem).

Přední panel

Co nalezneme na předním panelu této USB karty? Předně je to jeden Neutrik XLR konektor určený pro mikrofon. Tento kanál je rovněž vybavený (jak již bylo uvedeno na začátku článku) vestavěným prvotřídním mikrofonním předzesilovačem D-Pre firmy Yamaha. Tento předzesilovač je osazován i do „větších“ modelů série UR.

Druhý kanál nabízí vysokoimpedanční jack vstup, který využijete pro propojení s vaší kytarou.

K dispozici je také samostatný ovladač zisku na vstupu a indikátor špičky na každém kanálu.

Na straně výstupu jsou sluchátka a ovladač pro hlavní výstupní úroveň. Nesmíme opomenout ani přepínač nesoucí označení “Direct Monitor”, který přepíná vstupní signál rovnou na výstup a to zcela bez latence.

Zadní panel

Na zadním panelu nalezneme analogové RCA výstupy, jeden USB 2.0 port a jeden mini USB port, který je určený pro volitelný napájecí USB adaptér.

Pro +48 V phantomové napájení na prvním vstupním kanále a výběr USB portu pro napájení jsou zde k dispozici rovněž dva přepínače.

Co dále naleznete v balení?

V každém balení zvukové karty UR 12 Steinberg naleznete kopii Cubase AI. Zakupte si zvukové rozhraní a můžete si stáhnout software, který obsahuje nástroje pro záznam, mix a úpravy zvuku.

Komentáře nejsou povoleny.